Příjmení Colines

Chcete-li vědět více o příjmení Colines, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colines je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colines.

Příjmení Colines ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colines, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colines určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colines

Zobrazit mapu příjmení Colines

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colinesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colines, abychom získali přesné informace o všech Colines, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colines, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colines. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colines naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colines na světě

 1. Argentina Argentina (33)
 2. Chile Chile (15)
 3. Mexiko Mexiko (8)
 4. Brazílie Brazílie (6)
 5. Nigérie Nigérie (4)
 6. Kamerun Kamerun (3)
 7. Egypt Egypt (1)
 8. Indie Indie (1)
 9. Peru Peru (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colines na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colines. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colines častějším příjmením a ve kterých zemích je Colines neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colines začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colines, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colines.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colines mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colines, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colines nebo některé z příjmení podobných Colines vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colines jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colines s společným kořenem.

 1. Clines
 2. Colinas
 3. Colins
 4. Climes
 5. Clings
 6. Clunes
 7. Clynes
 8. Coling
 9. Collings
 10. Collins
 11. Colmes
 12. Colomes
 13. Colonese
 14. Colonges
 15. Colons
 16. Colyns
 17. Coolins
 18. Colinco
 19. Colinso
 20. Celins
 21. Colonos
 22. Calanis
 23. Calinescu
 24. Calingo
 25. Callins
 26. Calmes
 27. Cellins
 28. Clans
 29. Clinch
 30. Clinci
 31. Clincy
 32. Cling
 33. Clinge
 34. Clingen
 35. Clinger
 36. Clink
 37. Clunis
 38. Colinson
 39. Collens
 40. Colling