Příjmení Colio

Chcete-li vědět více o příjmení Colio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colio.

Příjmení Colio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colio

Zobrazit mapu příjmení Colio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colio, abychom získali přesné informace o všech Colio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colio na světě

 1. Mexiko Mexiko (1847)
 2. Itálie Itálie (184)
 3. Španělsko Španělsko (181)
 4. Spojené státy Spojené státy (170)
 5. Argentina Argentina (20)
 6. Uruguay Uruguay (14)
 7. Brazílie Brazílie (9)
 8. Německo Německo (8)
 9. Filipíny Filipíny (4)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Kolumbie Kolumbie (1)
 12. Kuba Kuba (1)
 13. Francie Francie (1)
 14. Irsko Irsko (1)
 15. Libanon Libanon (1)
 16. Norsko Norsko (1)
 17. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colio častějším příjmením a ve kterých zemích je Colio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colio. To je způsobeno tím, že příjmení Colio často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colio, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colio.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colio mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colio, která mají odlišný původ a význam..

 1. Calio
 2. Celio
 3. Cilio
 4. Colao
 5. Coli
 6. Colie
 7. Collio
 8. Collo
 9. Colo
 10. Coleo
 11. Colia
 12. Clio
 13. Calao
 14. Cali
 15. Calia
 16. Caliu
 17. Callo
 18. Calo
 19. Celi
 20. Celia
 21. Cello
 22. Celo
 23. Chlih
 24. Chulio
 25. Cilia
 26. Cillo
 27. Cioli
 28. Coelho
 29. Coello
 30. Coil
 31. Col
 32. Cola
 33. Colau
 34. Colaw
 35. Colay
 36. Cole
 37. Colea
 38. Colee
 39. Coley
 40. Coll