Příjmení Colau

Chcete-li vědět více o příjmení Colau, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colau je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colau.

Příjmení Colau ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colau, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colau určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colau

Zobrazit mapu příjmení Colau

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colauů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colau, abychom získali přesné informace o všech Colau, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colau, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colau. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colau naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colau na světě

 1. Francie Francie (236)
 2. Belgie Belgie (65)
 3. Brazílie Brazílie (53)
 4. Španělsko Španělsko (28)
 5. Spojené státy Spojené státy (13)
 6. Anglie Anglie (6)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 8. Německo Německo (1)
 9. Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colau na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colau. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colau častějším příjmením a ve kterých zemích je Colau neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colau začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colau mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colau, která mají odlišný původ a význam..

 1. Clau
 2. Cola
 3. Colao
 4. Colaw
 5. Colay
 6. Coulau
 7. Collu
 8. Cala
 9. Calao
 10. Caliu
 11. Callau
 12. Calu
 13. Caola
 14. Cela
 15. Celaa
 16. Celai
 17. Celay
 18. Chola
 19. Cholay
 20. Cilu
 21. Cla
 22. Clah
 23. Clauw
 24. Claw
 25. Clay
 26. Clou
 27. Clu
 28. Coila
 29. Col
 30. Cole
 31. Colea
 32. Colee
 33. Coley
 34. Coli
 35. Colie
 36. Colio
 37. Coll
 38. Colla
 39. Collao
 40. Collay