Příjmení Colee

Chcete-li vědět více o příjmení Colee, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colee je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colee.

Příjmení Colee ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colee, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colee určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colee

Zobrazit mapu příjmení Colee

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coleeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colee, abychom získali přesné informace o všech Colee, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colee, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colee. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colee naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colee na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (592)
 2. Libérie Libérie (82)
 3. Nizozemsko Nizozemsko (36)
 4. Anglie Anglie (33)
 5. Austrálie Austrálie (31)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (15)
 7. Skotsko Skotsko (4)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Nigérie Nigérie (1)
 10. Thajsko Thajsko (1)
 11. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colee na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colee. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colee častějším příjmením a ve kterých zemích je Colee neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colee začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colee. To je způsobeno tím, že příjmení Colee často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colee, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colee.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colee prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colee, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colee nebo některé z příjmení podobných Colee vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colee jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colee s společným kořenem.

 1. Clee
 2. Cole
 3. Colea
 4. Coley
 5. Colie
 6. Colle
 7. Collee
 8. Coleo
 9. Cale
 10. Caley
 11. Calle
 12. Calwe
 13. Cele
 14. Celey
 15. Celle
 16. Chole
 17. Cle
 18. Clea
 19. Clew
 20. Clewe
 21. Cley
 22. Cloe
 23. Coale
 24. Coalle
 25. Coel
 26. Coele
 27. Coile
 28. Coiley
 29. Col
 30. Cola
 31. Colao
 32. Colau
 33. Colaw
 34. Colay
 35. Coli
 36. Colio
 37. Coll
 38. Colla
 39. Collea
 40. Colley