Příjmení Colea

Chcete-li vědět více o příjmení Colea, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colea je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colea.

Příjmení Colea ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colea, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colea určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colea

Zobrazit mapu příjmení Colea

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coleaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colea, abychom získali přesné informace o všech Colea, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colea, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colea. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colea naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colea na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (528)
 2. Spojené státy Spojené státy (47)
 3. Španělsko Španělsko (46)
 4. Moldavsko Moldavsko (17)
 5. Argentina Argentina (8)
 6. Anglie Anglie (3)
 7. Mexiko Mexiko (2)
 8. Filipíny Filipíny (2)
 9. Andorra Andorra (1)
 10. Austrálie Austrálie (1)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Řecko Řecko (1)
 14. Itálie Itálie (1)
 15. Libérie Libérie (1)
 16. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colea na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colea. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colea častějším příjmením a ve kterých zemích je Colea neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colea začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colea prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colea, jak můžeme zjistit.

 1. Clea
 2. Cola
 3. Cole
 4. Colee
 5. Coley
 6. Colla
 7. Collea
 8. Culea
 9. Coleo
 10. Colia
 11. Cilea
 12. Colya
 13. Cala
 14. Cale
 15. Caley
 16. Caleya
 17. Calha
 18. Calia
 19. Calla
 20. Callea
 21. Caola
 22. Cela
 23. Celaa
 24. Cele
 25. Celey
 26. Celeya
 27. Celia
 28. Cella
 29. Chola
 30. Chole
 31. Cholewa
 32. Cilia
 33. Cilla
 34. Ciulea
 35. Cla
 36. Cle
 37. Clee
 38. Clew
 39. Cley
 40. Clua