Příjmení Coleo

Chcete-li vědět více o příjmení Coleo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coleo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coleo.

Příjmení Coleo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coleo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coleo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coleo

Zobrazit mapu příjmení Coleo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coleoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coleo, abychom získali přesné informace o všech Coleo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coleo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coleo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coleo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coleo na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (7)
 2. Mexiko Mexiko (2)
 3. Spojené státy Spojené státy (2)
 4. Brazílie Brazílie (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Malajsie Malajsie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coleo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coleo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coleo častějším příjmením a ve kterých zemích je Coleo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coleo. To je způsobeno tím, že příjmení Coleo často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coleo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coleo, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colao
 2. Cole
 3. Colea
 4. Colee
 5. Coley
 6. Colio
 7. Collo
 8. Colo
 9. Cleo
 10. Caleo
 11. Calao
 12. Cale
 13. Caley
 14. Caleyo
 15. Calio
 16. Calleo
 17. Callo
 18. Calo
 19. Cele
 20. Celey
 21. Celio
 22. Cello
 23. Celo
 24. Chole
 25. Cilio
 26. Cillo
 27. Cle
 28. Clea
 29. Clee
 30. Clew
 31. Cley
 32. Coale
 33. Coel
 34. Coele
 35. Coelho
 36. Coello
 37. Coile
 38. Coiley
 39. Col
 40. Cola