Příjmení Colie

Chcete-li vědět více o příjmení Colie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colie.

Příjmení Colie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colie

Zobrazit mapu příjmení Colie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colie, abychom získali přesné informace o všech Colie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colie na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (366)
 2. Francie Francie (10)
 3. Chile Chile (7)
 4. Brazílie Brazílie (2)
 5. Anglie Anglie (2)
 6. Jamajka Jamajka (2)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Libérie Libérie (1)
 10. Litva Litva (1)
 11. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (1)
 12. Filipíny Filipíny (1)
 13. Pákistán Pákistán (1)
 14. Rumunsko Rumunsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colie častějším příjmením a ve kterých zemích je Colie neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colie. To je způsobeno tím, že příjmení Colie často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colie, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colie.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colie mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colie, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colie prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colie, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colie nebo některé z příjmení podobných Colie vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colie jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colie s společným kořenem.

 1. Cole
 2. Colee
 3. Coli
 4. Colio
 5. Colle
 6. Collie
 7. Colia
 8. Clie
 9. Celie
 10. Cale
 11. Cali
 12. Calia
 13. Calio
 14. Caliu
 15. Calle
 16. Callie
 17. Calwe
 18. Cele
 19. Celi
 20. Celia
 21. Celio
 22. Celle
 23. Chlih
 24. Chole
 25. Cilia
 26. Cilio
 27. Cillie
 28. Cioli
 29. Cle
 30. Clee
 31. Cloe
 32. Coale
 33. Coalle
 34. Coele
 35. Coil
 36. Coile
 37. Col
 38. Cola
 39. Colao
 40. Colau