Příjmení Colia

Chcete-li vědět více o příjmení Colia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colia.

Příjmení Colia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colia

Zobrazit mapu příjmení Colia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coliaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colia, abychom získali přesné informace o všech Colia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colia na světě

 1. Guinea Guinea (1568)
 2. Itálie Itálie (637)
 3. Indonésie Indonésie (563)
 4. Spojené státy Spojené státy (95)
 5. Francie Francie (19)
 6. Argentina Argentina (13)
 7. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (9)
 8. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (6)
 9. Španělsko Španělsko (6)
 10. Botswana Botswana (4)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 12. Rusko Rusko (3)
 13. Brazílie Brazílie (2)
 14. Izrael Izrael (2)
 15. Bělorusko Bělorusko (1)
 16. Německo Německo (1)
 17. Malajsie Malajsie (1)
 18. Peru Peru (1)
 19. Filipíny Filipíny (1)
 20. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colia častějším příjmením a ve kterých zemích je Colia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colia začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colia, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colia.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colia nebo některé z příjmení podobných Colia vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colia jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colia s společným kořenem.

 1. Calia
 2. Celia
 3. Cilia
 4. Cola
 5. Colea
 6. Coli
 7. Colie
 8. Colio
 9. Colla
 10. Collia
 11. Culia
 12. Colya
 13. Cala
 14. Calha
 15. Cali
 16. Calio
 17. Caliu
 18. Calla
 19. Caloia
 20. Caola
 21. Cela
 22. Celaa
 23. Celi
 24. Celio
 25. Cella
 26. Chliah
 27. Chlih
 28. Chola
 29. Chulia
 30. Cilio
 31. Cilla
 32. Cillia
 33. Cioli
 34. Cla
 35. Clea
 36. Clua
 37. Coalla
 38. Coil
 39. Coila
 40. Col