Příjmení Collia

Chcete-li vědět více o příjmení Collia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collia.

Příjmení Collia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collia

Zobrazit mapu příjmení Collia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colliaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collia, abychom získali přesné informace o všech Collia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collia na světě

 1. Itálie Itálie (377)
 2. Argentina Argentina (344)
 3. Guatemala Guatemala (122)
 4. Španělsko Španělsko (85)
 5. Kanada Kanada (79)
 6. Spojené státy Spojené státy (71)
 7. Mexiko Mexiko (36)
 8. Botswana Botswana (17)
 9. Austrálie Austrálie (4)
 10. Kuba Kuba (4)
 11. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 12. Francie Francie (3)
 13. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 14. Česká republika Česká republika (2)
 15. Filipíny Filipíny (2)
 16. Belgie Belgie (1)
 17. Brazílie Brazílie (1)
 18. Ekvádor Ekvádor (1)
 19. Maďarsko Maďarsko (1)
 20. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collia častějším příjmením a ve kterých zemích je Collia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collia začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collia, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collia.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collia prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collia, jak můžeme zjistit.

 1. Cillia
 2. Colla
 3. Collea
 4. Colli
 5. Collie
 6. Collio
 7. Cullia
 8. Colia
 9. Callia
 10. Calia
 11. Calla
 12. Callea
 13. Calli
 14. Callie
 15. Caloia
 16. Celia
 17. Cella
 18. Celli
 19. Chulia
 20. Cilia
 21. Cilla
 22. Cilli
 23. Cillie
 24. Ciolli
 25. Coalla
 26. Coila
 27. Cola
 28. Colea
 29. Coli
 30. Colie
 31. Colio
 32. Coll
 33. Collao
 34. Collay
 35. Colle
 36. Collee
 37. Colley
 38. Collo
 39. Collow
 40. Colloy