Příjmení Collay

Chcete-li vědět více o příjmení Collay, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collay je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collay.

Příjmení Collay ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collay, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collay určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collay

Zobrazit mapu příjmení Collay

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collayů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collay, abychom získali přesné informace o všech Collay, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collay, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collay. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collay naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collay na světě

 1. Ekvádor Ekvádor (793)
 2. Francie Francie (368)
 3. Spojené státy Spojené státy (127)
 4. Benin Benin (12)
 5. Austrálie Austrálie (2)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 8. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collay na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collay. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collay častějším příjmením a ve kterých zemích je Collay neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collay mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collay, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collay prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collay, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collay nebo některé z příjmení podobných Collay vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collay jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collay s společným kořenem.

 1. Colay
 2. Colla
 3. Collao
 4. Colley
 5. Colloy
 6. Colly
 7. Calla
 8. Callao
 9. Callau
 10. Calley
 11. Calway
 12. Celay
 13. Cella
 14. Celley
 15. Chellay
 16. Cholay
 17. Cilla
 18. Cilley
 19. Cilly
 20. Clay
 21. Coalla
 22. Coila
 23. Coiley
 24. Cola
 25. Colao
 26. Colau
 27. Colaw
 28. Colea
 29. Coley
 30. Coll
 31. Colle
 32. Collea
 33. Collee
 34. Colleye
 35. Colli
 36. Collia
 37. Collie
 38. Collio
 39. Collo
 40. Collow