Příjmení Colé

Chcete-li vědět více o příjmení Colé, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colé je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colé.

Příjmení Colé ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colé, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colé určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colé

Zobrazit mapu příjmení Colé

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coléů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colé, abychom získali přesné informace o všech Colé, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colé, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colé. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colé naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colé na světě

 1. Francie Francie (7)
 2. Belgie Belgie (2)
 3. Španělsko Španělsko (2)
 4. Angola Angola (1)
 5. Brazílie Brazílie (1)
 6. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 7. Senegal Senegal (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colé na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colé. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colé častějším příjmením a ve kterých zemích je Colé neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colé mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colé, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colé nebo některé z příjmení podobných Colé vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colé jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colé s společným kořenem.

 1. Colí
 2. Colì
 3. Col
 4. Cola
 5. Colao
 6. Colau
 7. Colaw
 8. Colay
 9. Cole
 10. Colea
 11. Colee
 12. Coley
 13. Coli
 14. Colie
 15. Colio
 16. Coll
 17. Colla
 18. Colle
 19. Colli
 20. Collo
 21. Colly
 22. Colo
 23. Coloy
 24. Colui
 25. Coly
 26. Coleo
 27. Colia
 28. Calà
 29. Collu
 30. Calí
 31. Calì
 32. Calò
 33. Chalé
 34. Cló
 35. Colão
 36. Colya
 37. Cal
 38. Cala
 39. Calao
 40. Cale