Příjmení Colameo

Chcete-li vědět více o příjmení Colameo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colameo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colameo.

Příjmení Colameo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colameo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colameo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colameo

Zobrazit mapu příjmení Colameo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colameoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colameo, abychom získali přesné informace o všech Colameo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colameo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colameo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colameo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colameo na světě

 1. Itálie Itálie (337)
 2. Argentina Argentina (80)
 3. Brazílie Brazílie (53)
 4. Kanada Kanada (34)
 5. Spojené státy Spojené státy (34)
 6. Belgie Belgie (13)
 7. Austrálie Austrálie (11)
 8. Irsko Irsko (2)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Řecko Řecko (1)
 13. Mosambik Mosambik (1)
 14. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colameo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colameo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colameo častějším příjmením a ve kterých zemích je Colameo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colameo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colameo. To je způsobeno tím, že příjmení Colameo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colameo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colameo.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colameo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colameo, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colameo prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colameo, jak můžeme zjistit.

 1. Calame
 2. Colamia
 3. Colme
 4. Colome
 5. Colomo
 6. Colume
 7. Calamo
 8. Clamo
 9. Colam
 10. Calama
 11. Calamia
 12. Calano
 13. Calmo
 14. Celano
 15. Cilano
 16. Claen
 17. Clam
 18. Clamm
 19. Claney
 20. Clemo
 21. Clime
 22. Climo
 23. Colahan
 24. Colan
 25. Colana
 26. Colem
 27. Colen
 28. Colima
 29. Colino
 30. Colleen
 31. Collem
 32. Collen
 33. Collien
 34. Collino
 35. Colne
 36. Colney
 37. Colom
 38. Coloma
 39. Colomy
 40. Colone