Příjmení Abbonizio

Chcete-li vědět více o příjmení Abbonizio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbonizio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbonizio.

Příjmení Abbonizio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbonizio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbonizio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbonizio

Zobrazit mapu příjmení Abbonizio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbonizioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbonizio, abychom získali přesné informace o všech Abbonizio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbonizio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbonizio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbonizio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbonizio na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (242)
 2. Itálie Itálie (221)
 3. Argentina Argentina (102)
 4. Austrálie Austrálie (67)
 5. Brazílie Brazílie (47)
 6. Belgie Belgie (13)
 7. Anglie Anglie (13)
 8. Německo Německo (8)
 9. Kanada Kanada (2)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 11. Skotsko Skotsko (1)
 12. Keňa Keňa (1)
 13. Maroko Maroko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbonizio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbonizio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbonizio častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbonizio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbonizio začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbonizio, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbonizio.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbonizio mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbonizio, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abonjo
 2. Abonza
 3. Aponcio
 4. Abencio
 5. Abainza
 6. Abanco
 7. Abango
 8. Abaunz
 9. Abaunza
 10. Abbans
 11. Abbinga
 12. Abbington
 13. Abbink
 14. Abenoza
 15. Abenza
 16. Abinzano
 17. Abonce
 18. Affonso
 19. Afonso
 20. Avanzi
 21. Avanzino
 22. Avanzo
 23. Avencio
 24. Abbing
 25. Abenezer
 26. Abanzas
 27. Abons
 28. Affonco
 29. Affonço
 30. Afonco
 31. Abinazar
 32. Abancens
 33. Abances
 34. Abang
 35. Abanqueiro
 36. Abans
 37. Abanses
 38. Abengoza
 39. Abengozar
 40. Abenoja