Příjmení Abanco

Chcete-li vědět více o příjmení Abanco, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abanco je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abanco.

Příjmení Abanco ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abanco, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abanco určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abanco

Zobrazit mapu příjmení Abanco

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abancoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abanco, abychom získali přesné informace o všech Abanco, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abanco, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abanco. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abanco naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abanco na světě

 1. Filipíny Filipíny (374)
 2. Španělsko Španělsko (48)
 3. Spojené státy Spojené státy (13)
 4. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abanco na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abanco. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abanco častějším příjmením a ve kterých zemích je Abanco neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abanco začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abanco mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abanco, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abanco prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abanco, jak můžeme zjistit.

 1. Abango
 2. Abances
 3. Abang
 4. Abans
 5. Abonce
 6. Abonjo
 7. Avance
 8. Avanzo
 9. Abencio
 10. Apango
 11. Afonco
 12. Abainza
 13. Abancens
 14. Abancourt
 15. Abanses
 16. Abaunz
 17. Abaunza
 18. Abbans
 19. Abens
 20. Abenza
 21. Abing
 22. Abonza
 23. Afang
 24. Afonso
 25. Aponcio
 26. Avances
 27. Avans
 28. Avanson
 29. Avanzi
 30. Avencio
 31. Abeng
 32. Avang
 33. Abiang
 34. Abanzas
 35. Abons
 36. Avanza
 37. Affonco
 38. Abbinga
 39. Abbink
 40. Abengoza