Příjmení Abanses

Chcete-li vědět více o příjmení Abanses, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abanses je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abanses.

Příjmení Abanses ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abanses, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abanses určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abanses

Zobrazit mapu příjmení Abanses

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abansesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abanses, abychom získali přesné informace o všech Abanses, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abanses, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abanses. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abanses naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abanses na světě

 1. Španělsko Španělsko (65)
 2. Argentina Argentina (8)
 3. Anglie Anglie (6)
 4. Spojené státy Spojené státy (5)
 5. Venezuela Venezuela (4)
 6. Francie Francie (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abanses na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abanses. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abanses častějším příjmením a ve kterých zemích je Abanses neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abanses nebo některé z příjmení podobných Abanses vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abanses jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abanses s společným kořenem.

 1. Abances
 2. Abancens
 3. Abans
 4. Avances
 5. Abanzas
 6. Abanco
 7. Abang
 8. Abango
 9. Abbans
 10. Abens
 11. Abinger
 12. Abonce
 13. Afanase
 14. Avance
 15. Avans
 16. Avanson
 17. Avanzas
 18. Avennes
 19. Afanasev
 20. Abaynesh
 21. Abons
 22. Afonse
 23. Abensur
 24. Abainza
 25. Abaunz
 26. Abaunza
 27. Abenoja
 28. Abenoza
 29. Abensperg
 30. Abenza
 31. Abing
 32. Abonjo
 33. Abonza
 34. Abounsar
 35. Afanasiev
 36. Afang
 37. Afonso
 38. Aibangbee
 39. Apianus
 40. Avancena