Příjmení Abainza

Chcete-li vědět více o příjmení Abainza, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abainza je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abainza.

Příjmení Abainza ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abainza, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abainza určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abainza

Zobrazit mapu příjmení Abainza

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abainzaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abainza, abychom získali přesné informace o všech Abainza, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abainza, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abainza. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abainza naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abainza na světě

 1. Filipíny Filipíny (3784)
 2. Singapur Singapur (32)
 3. Kanada Kanada (20)
 4. Spojené státy Spojené státy (6)
 5. Dánsko Dánsko (5)
 6. Bahrajn Bahrajn (4)
 7. Norsko Norsko (4)
 8. Švédsko Švédsko (2)
 9. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 10. Rakousko Rakousko (1)
 11. Irsko Irsko (1)
 12. Kuvajt Kuvajt (1)
 13. Katar Katar (1)
 14. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abainza na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abainza. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abainza častějším příjmením a ve kterých zemích je Abainza neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abainza začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abainza. To je způsobeno tím, že příjmení Abainza často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abainza, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abainza.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abainza mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abainza, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abainza prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abainza, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abainza nebo některé z příjmení podobných Abainza vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abainza jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abainza s společným kořenem.

 1. Abaunza
 2. Abaunz
 3. Abbinga
 4. Abenza
 5. Abonza
 6. Abanzas
 7. Avanza
 8. Abanco
 9. Abang
 10. Abango
 11. Abans
 12. Abbink
 13. Abenoza
 14. Abing
 15. Abinzano
 16. Avanzas
 17. Avanzi
 18. Avanzo
 19. Avenza
 20. Abbing
 21. Abu anza
 22. Avanzar
 23. Abinazar
 24. Abances
 25. Abanses
 26. Abbans
 27. Abengoza
 28. Abenoja
 29. Abens
 30. Abinger
 31. Abonce
 32. Abonjo
 33. Abounsar
 34. Afang
 35. Avance
 36. Avans
 37. Avanzato
 38. Avenoza
 39. Avins
 40. Aiping