Příjmení Abans

Chcete-li vědět více o příjmení Abans, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abans je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abans.

Příjmení Abans ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abans, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abans určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abans

Zobrazit mapu příjmení Abans

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abansů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abans, abychom získali přesné informace o všech Abans, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abans, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abans. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abans naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abans na světě

 1. Srí Lanka Srí Lanka (365)
 2. Španělsko Španělsko (39)
 3. Argentina Argentina (12)
 4. Spojené státy Spojené státy (7)
 5. Kamerun Kamerun (2)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Nigérie Nigérie (1)
 8. Uganda Uganda (1)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abans na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abans. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abans častějším příjmením a ve kterých zemích je Abans neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abans, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abans.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abans mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abans, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abans prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abans, jak můžeme zjistit.

 1. Abang
 2. Abbans
 3. Abens
 4. Avans
 5. Abons
 6. Abances
 7. Abanco
 8. Abango
 9. Abanses
 10. Abaunz
 11. Abing
 12. Afang
 13. Avens
 14. Avins
 15. Abeng
 16. Avang
 17. Abiang
 18. Abanzas
 19. Abainza
 20. Abancens
 21. Abaunza
 22. Abbink
 23. Abenza
 24. Abonce
 25. Abonjo
 26. Abonza
 27. Afanase
 28. Afong
 29. Afonso
 30. Apianus
 31. Apong
 32. Avance
 33. Avances
 34. Avanson
 35. Avanzas
 36. Avanzi
 37. Avanzo
 38. Aifang
 39. Abbing
 40. Apango