Příjmení Abbink

Chcete-li vědět více o příjmení Abbink, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbink je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbink.

Příjmení Abbink ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbink, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbink určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbink

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbinků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbink, abychom získali přesné informace o všech Abbink, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbink, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbink. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbink naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbink na světě

 1. Nizozemsko (1668)
 2. Spojené státy (166)
 3. Německo (52)
 4. Kanada (43)
 5. Jihoafrická republika (24)
 6. Surinam (21)
 7. Austrálie (15)
 8. Belgie (15)
 9. Francie (14)
 10. Anglie (6)
 11. Dánsko (3)
 12. Švýcarsko (2)
 13. Švédsko (2)
 14. Bosna a Hercegovina (1)
 15. Polsko (1)
 16. Portugalsko (1)
 17. Thajsko (1)
 18. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbink na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbink. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbink častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbink neobvyklé nebo neexistující příjmení.