Příjmení Abbink

Chcete-li vědět více o příjmení Abbink, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbink je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbink.

Příjmení Abbink ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbink, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbink určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbink

Zobrazit mapu příjmení Abbink

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbinků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbink, abychom získali přesné informace o všech Abbink, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbink, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbink. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbink naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbink na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (1668)
 2. Spojené státy Spojené státy (166)
 3. Německo Německo (52)
 4. Kanada Kanada (43)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (24)
 6. Surinam Surinam (21)
 7. Austrálie Austrálie (15)
 8. Belgie Belgie (15)
 9. Francie Francie (14)
 10. Anglie Anglie (6)
 11. Dánsko Dánsko (3)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 13. Švédsko Švédsko (2)
 14. Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina (1)
 15. Polsko Polsko (1)
 16. Portugalsko Portugalsko (1)
 17. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbink na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbink. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbink častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbink neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbink začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbink. To je způsobeno tím, že příjmení Abbink často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbink mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbink, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abbing
 2. Abbans
 3. Abbinga
 4. Abing
 5. Abainza
 6. Abang
 7. Abans
 8. Abaunz
 9. Abens
 10. Avins
 11. Aiping
 12. Aphing
 13. Abeng
 14. Abiang
 15. Abons
 16. Abanco
 17. Abango
 18. Abaunza
 19. Abbington
 20. Abenza
 21. Abinger
 22. Abonce
 23. Abonjo
 24. Abonza
 25. Afang
 26. Afong
 27. Apong
 28. Avans
 29. Avens
 30. Aifang
 31. Aifeng
 32. Avang
 33. Avinas
 34. Apinis
 35. Apienko
 36. Abinajm
 37. Abancens
 38. Abances
 39. Abanses
 40. Abbonizio