Příjmení Abances

Chcete-li vědět více o příjmení Abances, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abances je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abances.

Příjmení Abances ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abances, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abances určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abances

Zobrazit mapu příjmení Abances

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abancesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abances, abychom získali přesné informace o všech Abances, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abances, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abances. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abances naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abances na světě

 1. Španělsko Španělsko (23)
 2. Argentina Argentina (10)
 3. Brazílie Brazílie (1)
 4. Ekvádor Ekvádor (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Filipíny Filipíny (1)
 7. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abances na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abances. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abances častějším příjmením a ve kterých zemích je Abances neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abances. To je způsobeno tím, že příjmení Abances často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abances nebo některé z příjmení podobných Abances vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abances jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abances s společným kořenem.

 1. Abancens
 2. Abanses
 3. Avances
 4. Abanco
 5. Abans
 6. Abonce
 7. Avance
 8. Abanzas
 9. Abang
 10. Abango
 11. Abbans
 12. Abens
 13. Abinger
 14. Avancena
 15. Avans
 16. Avanzas
 17. Avennes
 18. Abencio
 19. Abaynesh
 20. Abons
 21. Abainza
 22. Abancourt
 23. Abaunz
 24. Abaunza
 25. Abenoja
 26. Abenoza
 27. Abenza
 28. Abing
 29. Abonjo
 30. Abonza
 31. Afanase
 32. Afang
 33. Aibangbee
 34. Apianus
 35. Aponcio
 36. Avancini
 37. Avanson
 38. Avanzi
 39. Avanzo
 40. Avens