Příjmení Abaunza

Chcete-li vědět více o příjmení Abaunza, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaunza je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaunza.

Příjmení Abaunza ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaunza, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaunza určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaunza

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaunzaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaunza, abychom získali přesné informace o všech Abaunza, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaunza, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaunza. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaunza naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaunza na světě

 1. Kolumbie (2204)
 2. Mexiko (444)
 3. Spojené státy (398)
 4. Nikaragua (318)
 5. Španělsko (160)
 6. Argentina (70)
 7. Venezuela (43)
 8. Kostarika (35)
 9. Panama (13)
 10. Brazílie (13)
 11. Kanada (13)
 12. Ekvádor (10)
 13. Salvador (3)
 14. Švýcarsko (3)
 15. Francie (2)
 16. Honduras (2)
 17. Peru (2)
 18. Anglie (1)
 19. Guatemala (1)
 20. Hongkong (1)
 21. Komory (1)
 22. Portoriko (1)
 23. Austrálie (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaunza na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaunza. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaunza častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaunza neobvyklé nebo neexistující příjmení.