Příjmení Abbari

Chcete-li vědět více o příjmení Abbari, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbari je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbari.

Příjmení Abbari ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbari, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbari určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbari

Zobrazit mapu příjmení Abbari

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbariů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbari, abychom získali přesné informace o všech Abbari, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbari, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbari. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbari naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbari na světě

 1. Maroko Maroko (784)
 2. Niger Niger (433)
 3. Nigérie Nigérie (80)
 4. Indie Indie (62)
 5. Írán Írán (59)
 6. Brazílie Brazílie (18)
 7. Indonésie Indonésie (17)
 8. Spojené státy Spojené státy (7)
 9. Nový Zéland Nový Zéland (6)
 10. Filipíny Filipíny (6)
 11. Tchaj-wan Tchaj-wan (3)
 12. Alžírsko Alžírsko (2)
 13. Španělsko Španělsko (2)
 14. Pákistán Pákistán (2)
 15. Rusko Rusko (2)
 16. Francie Francie (1)
 17. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 18. Afghánistán Afghánistán (1)
 19. Kanada Kanada (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbari na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbari. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbari častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbari neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbari začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbari, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbari.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbari mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbari, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbari nebo některé z příjmení podobných Abbari vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbari jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbari s společným kořenem.

 1. Abbar
 2. Ahbari
 3. Abar
 4. Abara
 5. Abare
 6. Abaria
 7. Abarr
 8. Abear
 9. Abouri
 10. Abri
 11. Aibar
 12. Aibiri
 13. Auberi
 14. Aybar
 15. Aabar
 16. Abahri
 17. Abaru
 18. Abbura
 19. Abaro
 20. Abieri
 21. Apari
 22. Aubri
 23. Abair
 24. Abaroa
 25. Abarow
 26. Abarrio
 27. Abeiro
 28. Aber
 29. Abera
 30. Abero
 31. Aberra
 32. Abeyro
 33. Abiera
 34. Abor
 35. Aboura
 36. Abraha
 37. Abrao
 38. Abrie
 39. Abrio
 40. Abro