Příjmení Abaru

Chcete-li vědět více o příjmení Abaru, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaru je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaru.

Příjmení Abaru ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaru, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaru určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaru

Zobrazit mapu příjmení Abaru

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaruů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaru, abychom získali přesné informace o všech Abaru, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaru, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaru. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaru naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaru na světě

 1. Uganda Uganda (2855)
 2. Nigérie Nigérie (610)
 3. Indie Indie (16)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (3)
 5. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 6. Kamerun Kamerun (1)
 7. Německo Německo (1)
 8. Indonésie Indonésie (1)
 9. Keňa Keňa (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaru na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaru. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaru častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaru neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaru začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abaru. To je způsobeno tím, že příjmení Abaru často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaru nebo některé z příjmení podobných Abaru vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaru jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaru s společným kořenem.

 1. Abar
 2. Abara
 3. Abare
 4. Abarr
 5. Aparu
 6. Abaro
 7. Abair
 8. Abaria
 9. Abaroa
 10. Abarow
 11. Abbar
 12. Abear
 13. Aber
 14. Abera
 15. Abero
 16. Abor
 17. Abreu
 18. Abri
 19. Abro
 20. Abry
 21. Ahbari
 22. Aibar
 23. Apara
 24. Aparo
 25. Avara
 26. Avaro
 27. Avary
 28. Aybar
 29. Abir
 30. Aabar
 31. Apparu
 32. Afar
 33. Abahri
 34. Abur
 35. Abura
 36. Abira
 37. Abbari
 38. Abora
 39. Abire
 40. Apari