Příjmení Abair

Chcete-li vědět více o příjmení Abair, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abair je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abair.

Příjmení Abair ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abair, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abair určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abair

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abairů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abair, abychom získali přesné informace o všech Abair, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abair, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abair. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abair naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abair na světě

 1. Spojené státy (773)
 2. Maroko (272)
 3. Alžírsko (187)
 4. Indie (159)
 5. Francie (110)
 6. Španělsko (28)
 7. Anglie (5)
 8. Pákistán (5)
 9. Belgie (2)
 10. Filipíny (2)
 11. Japonsko (1)
 12. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abair na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abair. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abair častějším příjmením a ve kterých zemích je Abair neobvyklé nebo neexistující příjmení.