Příjmení Abaria

Chcete-li vědět více o příjmení Abaria, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaria je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaria.

Příjmení Abaria ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaria, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaria určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaria

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abariaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaria, abychom získali přesné informace o všech Abaria, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaria, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaria. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaria naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaria na světě

 1. Argentina (40)
 2. Španělsko (15)
 3. Spojené státy (11)
 4. Indonésie (8)
 5. Filipíny (7)
 6. Chile (4)
 7. Nigérie (4)
 8. Peru (3)
 9. Brazílie (2)
 10. Niger (1)
 11. Uganda (1)
 12. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaria na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaria. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaria častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaria neobvyklé nebo neexistující příjmení.