Příjmení Abare

Chcete-li vědět více o příjmení Abare, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abare je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abare.

Příjmení Abare ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abare, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abare určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abare

Zobrazit mapu příjmení Abare

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abareů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abare, abychom získali přesné informace o všech Abare, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abare, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abare. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abare naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abare na světě

 1. Nigérie Nigérie (2850)
 2. Spojené státy Spojené státy (885)
 3. Filipíny Filipíny (412)
 4. Írán Írán (275)
 5. Francie Francie (91)
 6. Kamerun Kamerun (83)
 7. Indie Indie (82)
 8. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (49)
 9. Niger Niger (42)
 10. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (12)
 11. Kanada Kanada (3)
 12. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 13. Burkina Faso Burkina Faso (2)
 14. Brazílie Brazílie (2)
 15. Anglie Anglie (2)
 16. Lotyšsko Lotyšsko (2)
 17. Mauretánie Mauretánie (2)
 18. Alžírsko Alžírsko (1)
 19. Itálie Itálie (1)
 20. Malajsie Malajsie (1)
 21. Norsko Norsko (1)
 22. Somálsko Somálsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abare na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abare. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abare častějším příjmením a ve kterých zemích je Abare neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abare začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abare. To je způsobeno tím, že příjmení Abare často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abare mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abare, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abare prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abare, jak můžeme zjistit.

 1. Abar
 2. Abara
 3. Abarr
 4. Abaru
 5. Abaro
 6. Abire
 7. Abair
 8. Abaria
 9. Abaroa
 10. Abarow
 11. Abaurre
 12. Abbar
 13. Abear
 14. Aber
 15. Abera
 16. Abero
 17. Abor
 18. Abreo
 19. Abreu
 20. Abrew
 21. Abrey
 22. Abri
 23. Abrie
 24. Abro
 25. Abry
 26. Affre
 27. Afre
 28. Ahbari
 29. Aibar
 30. Apara
 31. Aparo
 32. Avara
 33. Avaro
 34. Avary
 35. Aybar
 36. Apure
 37. Abir
 38. Aabar
 39. Aparu
 40. Afar