Příjmení Abahri

Chcete-li vědět více o příjmení Abahri, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abahri je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abahri.

Příjmení Abahri ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abahri, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abahri určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abahri

Zobrazit mapu příjmení Abahri

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abahriů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abahri, abychom získali přesné informace o všech Abahri, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abahri, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abahri. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abahri naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abahri na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (1596)
 2. Maroko Maroko (341)
 3. Jordánsko Jordánsko (23)
 4. Španělsko Španělsko (17)
 5. Francie Francie (13)
 6. Malajsie Malajsie (7)
 7. Německo Německo (5)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 11. Norsko Norsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)
 13. Spojené státy Spojené státy (1)
 14. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abahri na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abahri. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abahri častějším příjmením a ve kterých zemích je Abahri neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abahri začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abahri. To je způsobeno tím, že příjmení Abahri často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abahri mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abahri, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abahri prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abahri, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abahri nebo některé z příjmení podobných Abahri vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abahri jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abahri s společným kořenem.

 1. Abair
 2. Abar
 3. Abara
 4. Abare
 5. Abaria
 6. Abarr
 7. Abarrio
 8. Abouri
 9. Abri
 10. Ahbari
 11. Abarria
 12. Abaru
 13. Abbari
 14. Abaro
 15. Abieri
 16. Apari
 17. Abaroa
 18. Abarow
 19. Abarrow
 20. Abaurre
 21. Abbar
 22. Abear
 23. Abeiro
 24. Aber
 25. Abera
 26. Abero
 27. Aberra
 28. Abeyro
 29. Abiera
 30. Abor
 31. Aboura
 32. Abraha
 33. Abrie
 34. Abrio
 35. Abro
 36. Abry
 37. Affuri
 38. Aibar
 39. Aibiri
 40. Apara