Příjmení Abaroa

Chcete-li vědět více o příjmení Abaroa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaroa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaroa.

Příjmení Abaroa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaroa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaroa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaroa

Zobrazit mapu příjmení Abaroa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaroaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaroa, abychom získali přesné informace o všech Abaroa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaroa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaroa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaroa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaroa na světě

 1. Mexiko Mexiko (1113)
 2. Filipíny Filipíny (448)
 3. Chile Chile (251)
 4. Španělsko Španělsko (192)
 5. Spojené státy Spojené státy (129)
 6. Argentina Argentina (89)
 7. Venezuela Venezuela (29)
 8. Ekvádor Ekvádor (19)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 10. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 11. Brazílie Brazílie (2)
 12. Kanada Kanada (2)
 13. Kostarika Kostarika (2)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Bolívie Bolívie (1)
 16. Kuba Kuba (1)
 17. Francie Francie (1)
 18. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaroa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaroa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaroa častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaroa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaroa začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaroa nebo některé z příjmení podobných Abaroa vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaroa jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaroa s společným kořenem.

 1. Abara
 2. Abaria
 3. Abarow
 4. Abaro
 5. Abar
 6. Abare
 7. Abarr
 8. Abarrow
 9. Abera
 10. Abero
 11. Aberra
 12. Abro
 13. Apara
 14. Aparo
 15. Avara
 16. Avaria
 17. Avaro
 18. Abarria
 19. Abaru
 20. Abura
 21. Abira
 22. Abiria
 23. Abora
 24. Afara
 25. Abair
 26. Abarrio
 27. Abaurre
 28. Abaurrea
 29. Abbar
 30. Abear
 31. Abeiro
 32. Aber
 33. Abeyro
 34. Abiera
 35. Abor
 36. Aboura
 37. Abraha
 38. Abrao
 39. Abreo
 40. Abreu