Příjmení Abbura

Chcete-li vědět více o příjmení Abbura, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbura je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbura.

Příjmení Abbura ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbura, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbura určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbura

Zobrazit mapu příjmení Abbura

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abburaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbura, abychom získali přesné informace o všech Abbura, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbura, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbura. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbura naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbura na světě

 1. Francie Francie (49)
 2. Itálie Itálie (27)
 3. Filipíny Filipíny (18)
 4. Argentina Argentina (11)
 5. Indie Indie (8)
 6. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbura na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbura. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbura častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbura neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abbura. To je způsobeno tím, že příjmení Abbura často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbura, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbura.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbura prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbura, jak můžeme zjistit.

 1. Aboura
 2. Abura
 3. Abara
 4. Abbar
 5. Abera
 6. Aberra
 7. Abiera
 8. Abouri
 9. Abur
 10. Abira
 11. Abbari
 12. Abour
 13. Abora
 14. Abbour
 15. Aubury
 16. Abair
 17. Abar
 18. Abare
 19. Abaria
 20. Abaroa
 21. Abarr
 22. Abaurre
 23. Abaurrea
 24. Abear
 25. Abeiro
 26. Aber
 27. Abero
 28. Abeyro
 29. Abor
 30. Abraha
 31. Abrao
 32. Abri
 33. Abro
 34. Abry
 35. Affuri
 36. Afra
 37. Afuera
 38. Ahbari
 39. Aibar
 40. Aibiri