Příjmení Abaqi

Chcete-li vědět více o příjmení Abaqi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaqi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaqi.

Příjmení Abaqi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaqi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaqi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaqi

Zobrazit mapu příjmení Abaqi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaqiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaqi, abychom získali přesné informace o všech Abaqi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaqi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaqi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaqi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaqi na světě

 1. Afghánistán Afghánistán (2179)
 2. Írán Írán (25)
 3. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaqi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaqi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaqi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaqi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaqi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaqi nebo některé z příjmení podobných Abaqi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaqi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaqi s společným kořenem.

 1. Abasi
 2. Abazi
 3. Abaco
 4. Abaga
 5. Abagiu
 6. Abajo
 7. Abas
 8. Abaso
 9. Abass
 10. Abassi
 11. Abaz
 12. Abaza
 13. Abbasi
 14. Abghi
 15. Abici
 16. Abaca
 17. Abegi
 18. Aboki
 19. Abbaci
 20. Abac
 21. Abssi
 22. Abaj
 23. Abase
 24. Abaka
 25. Abbazi
 26. Abachi
 27. Absi
 28. Afaq
 29. Abasa
 30. Abacho
 31. Abaiga
 32. Abbaco
 33. Abbas
 34. Abbass
 35. Abbassi
 36. Abbazia
 37. Abbes
 38. Abbis
 39. Abbs
 40. Abecia