Příjmení Abbis

Chcete-li vědět více o příjmení Abbis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbis.

Příjmení Abbis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbis

Zobrazit mapu příjmení Abbis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbis, abychom získali přesné informace o všech Abbis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbis na světě

 1. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (61)
 2. Spojené státy Spojené státy (44)
 3. Filipíny Filipíny (32)
 4. Pákistán Pákistán (31)
 5. Nigérie Nigérie (29)
 6. Kanada Kanada (25)
 7. Brazílie Brazílie (23)
 8. Anglie Anglie (22)
 9. Nový Zéland Nový Zéland (6)
 10. Egypt Egypt (4)
 11. Itálie Itálie (3)
 12. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 13. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 14. Francie Francie (2)
 15. Indie Indie (2)
 16. Austrálie Austrálie (1)
 17. Německo Německo (1)
 18. Ekvádor Ekvádor (1)
 19. Libanon Libanon (1)
 20. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbis častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbis začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbis. To je způsobeno tím, že příjmení Abbis často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbis.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbis prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbis, jak můžeme zjistit.

 1. Abbas
 2. Abbes
 3. Abbs
 4. Abis
 5. Abbic
 6. Abbiss
 7. Abbys
 8. Abas
 9. Abass
 10. Abbasi
 11. Abbass
 12. Abeos
 13. Abes
 14. Abiss
 15. Abos
 16. Abys
 17. Affis
 18. Aubais
 19. Avis
 20. Abs
 21. Abyss
 22. Apis
 23. Abish
 24. Absi
 25. Abaisa
 26. Abik
 27. Abbess
 28. Abbyss
 29. Abaco
 30. Abaga
 31. Abagiu
 32. Abaiga
 33. Abajo
 34. Abasi
 35. Abaso
 36. Abassi
 37. Abaz
 38. Abaza
 39. Abazi
 40. Abbaco