Příjmení Abaso

Chcete-li vědět více o příjmení Abaso, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaso je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaso.

Příjmení Abaso ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaso, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaso určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaso

Zobrazit mapu příjmení Abaso

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abasoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaso, abychom získali přesné informace o všech Abaso, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaso, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaso. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaso naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaso na světě

 1. Uganda Uganda (32)
 2. Nigérie Nigérie (29)
 3. Španělsko Španělsko (26)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (25)
 5. Indonésie Indonésie (22)
 6. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (4)
 7. Indie Indie (4)
 8. Filipíny Filipíny (2)
 9. Argentina Argentina (1)
 10. Burundi Burundi (1)
 11. Pákistán Pákistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaso na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaso. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaso častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaso neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaso začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abaso, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abaso.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abaso prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abaso, jak můžeme zjistit.

 1. Abaco
 2. Abajo
 3. Abas
 4. Abasi
 5. Abass
 6. Abeso
 7. Abase
 8. Aboso
 9. Abasa
 10. Abacho
 11. Abaga
 12. Abassi
 13. Abaz
 14. Abaza
 15. Abazi
 16. Abbaco
 17. Abbas
 18. Abbasi
 19. Abbass
 20. Abbs
 21. Abego
 22. Abes
 23. Abis
 24. Abiss
 25. Abiuso
 26. Abjo
 27. Abogo
 28. Abos
 29. Absou
 30. Abys
 31. Aubeso
 32. Abaca
 33. Abasca
 34. Abs
 35. Abasse
 36. Abyss
 37. Abiko
 38. Abaqi
 39. Abac
 40. Abssi