Příjmení Abase

Chcete-li vědět více o příjmení Abase, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abase je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abase.

Příjmení Abase ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abase, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abase určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abase

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abase, abychom získali přesné informace o všech Abase, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abase, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abase. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abase naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abase na světě

 1. Írán (30542)
 2. Etiopie (6600)
 3. Ghana (346)
 4. Egypt (122)
 5. Nigérie (81)
 6. Demokratická republika Kongo (68)
 7. Pákistán (68)
 8. Indie (12)
 9. Alžírsko (9)
 10. Somálsko (9)
 11. Filipíny (4)
 12. Spojené státy (4)
 13. Kamerun (3)
 14. Anglie (2)
 15. Papua-Nová Guinea (2)
 16. Švédsko (2)
 17. Pobřeží slonoviny (1)
 18. Francie (1)
 19. Izrael (1)
 20. Irák (1)
 21. Jordánsko (1)
 22. Maroko (1)
 23. Mauretánie (1)
 24. Niger (1)
 25. Súdán (1)
 26. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abase na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abase. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abase častějším příjmením a ve kterých zemích je Abase neobvyklé nebo neexistující příjmení.