Příjmení Abaca

Chcete-li vědět více o příjmení Abaca, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaca je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaca.

Příjmení Abaca ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaca, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaca určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaca

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abacaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaca, abychom získali přesné informace o všech Abaca, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaca, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaca. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaca naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaca na světě

 1. Argentina (2951)
 2. Filipíny (1302)
 3. Uganda (463)
 4. Chile (459)
 5. Spojené státy (58)
 6. Pobřeží slonoviny (50)
 7. Nigérie (28)
 8. Tchaj-wan (9)
 9. Kanada (6)
 10. Katar (6)
 11. Brazílie (4)
 12. Francie (4)
 13. Indie (4)
 14. Španělsko (2)
 15. Anglie (2)
 16. Itálie (2)
 17. Spojené arabské emiráty (1)
 18. Čína (1)
 19. Kostarika (1)
 20. Japonsko (1)
 21. Kuvajt (1)
 22. Malajsie (1)
 23. Peru (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaca na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaca. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaca častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaca neobvyklé nebo neexistující příjmení.