Příjmení Abbaci

Chcete-li vědět více o příjmení Abbaci, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbaci je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbaci.

Příjmení Abbaci ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbaci, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbaci určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbaci

Zobrazit mapu příjmení Abbaci

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbaciů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbaci, abychom získali přesné informace o všech Abbaci, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbaci, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbaci. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbaci naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbaci na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (6645)
 2. Francie Francie (293)
 3. Belgie Belgie (19)
 4. Kanada Kanada (8)
 5. Írán Írán (6)
 6. Anglie Anglie (3)
 7. Pákistán Pákistán (3)
 8. Švédsko Švédsko (2)
 9. Spojené státy Spojené státy (2)
 10. Austrálie Austrálie (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Indonésie Indonésie (1)
 13. Maroko Maroko (1)
 14. Nigérie Nigérie (1)
 15. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbaci na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbaci. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbaci častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbaci neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbaci, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbaci.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbaci mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbaci, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbaci nebo některé z příjmení podobných Abbaci vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbaci jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbaci s společným kořenem.

 1. Abbaco
 2. Abbasi
 3. Abbazi
 4. Abaco
 5. Abasi
 6. Abazi
 7. Abbas
 8. Abbass
 9. Abbassi
 10. Abbazia
 11. Abici
 12. Aubac
 13. Aubach
 14. Abaca
 15. Aabac
 16. Abbic
 17. Abaqi
 18. Abac
 19. Aabbasi
 20. Abachi
 21. Abbache
 22. Abacho
 23. Abaga
 24. Abagiu
 25. Abajo
 26. Abas
 27. Abaso
 28. Abass
 29. Abassi
 30. Abaz
 31. Abaza
 32. Abbes
 33. Abbis
 34. Abbs
 35. Abecia
 36. Abeck
 37. Abghi
 38. Abiosi
 39. Abja
 40. Apici