Příjmení Abbazi

Chcete-li vědět více o příjmení Abbazi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbazi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbazi.

Příjmení Abbazi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbazi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbazi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbazi

Zobrazit mapu příjmení Abbazi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbaziů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbazi, abychom získali přesné informace o všech Abbazi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbazi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbazi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbazi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbazi na světě

 1. Maroko Maroko (136)
 2. Spojené státy Spojené státy (2)
 3. Kanada Kanada (1)
 4. Kamerun Kamerun (1)
 5. Alžírsko Alžírsko (1)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Norsko Norsko (1)
 8. Pákistán Pákistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbazi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbazi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbazi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbazi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbazi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbazi. To je způsobeno tím, že příjmení Abbazi často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbazi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbazi, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbazi nebo některé z příjmení podobných Abbazi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbazi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbazi s společným kořenem.

 1. Abazi
 2. Abbasi
 3. Abbazia
 4. Abbaci
 5. Abasi
 6. Abaz
 7. Abaza
 8. Abbaco
 9. Abbas
 10. Abbass
 11. Abbassi
 12. Abaqi
 13. Aabbasi
 14. Abaco
 15. Abaga
 16. Abagiu
 17. Abajo
 18. Abas
 19. Abaso
 20. Abass
 21. Abassi
 22. Abbes
 23. Abbis
 24. Abbs
 25. Abeiza
 26. Abezia
 27. Abghi
 28. Abici
 29. Abiosi
 30. Abja
 31. Aboza
 32. Apaza
 33. Aubac
 34. Aubach
 35. Aubais
 36. Abiaga
 37. Abaca
 38. Abegi
 39. Apaz
 40. Abisai