Příjmení Abaj

Chcete-li vědět více o příjmení Abaj, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaj je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaj.

Příjmení Abaj ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaj, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaj určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaj

Zobrazit mapu příjmení Abaj

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaj, abychom získali přesné informace o všech Abaj, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaj, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaj. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaj naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaj na světě

 1. Guatemala Guatemala (3784)
 2. Irák Irák (89)
 3. Rusko Rusko (21)
 4. Jemen Jemen (13)
 5. Írán Írán (8)
 6. Indie Indie (4)
 7. Kosovo Kosovo (4)
 8. Nigérie Nigérie (3)
 9. Bělorusko Bělorusko (1)
 10. Belize Belize (1)
 11. Kamerun Kamerun (1)
 12. Kazachstán Kazachstán (1)
 13. Maroko Maroko (1)
 14. Malajsie Malajsie (1)
 15. Pákistán Pákistán (1)
 16. Palestinské území Palestinské území (1)
 17. Katar Katar (1)
 18. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaj na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaj. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaj častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaj neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abaj prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abaj, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaj nebo některé z příjmení podobných Abaj vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaj jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaj s společným kořenem.

 1. Abajo
 2. Abas
 3. Abaz
 4. Abac
 5. Abuj
 6. Abaco
 7. Abaga
 8. Abasi
 9. Abaso
 10. Abass
 11. Abaza
 12. Abazi
 13. Abbas
 14. Abbs
 15. Abeja
 16. Abes
 17. Abis
 18. Abja
 19. Abjo
 20. Abke
 21. Abos
 22. Abuja
 23. Abys
 24. Aubac
 25. Abaca
 26. Abs
 27. Apaz
 28. Aabac
 29. Aabak
 30. Abc
 31. Abaqi
 32. Abase
 33. Abija
 34. Abaka
 35. Abg
 36. Abuak
 37. Absi
 38. Abuz
 39. Avak
 40. Abiak