Příjmení Abaj

Chcete-li vědět více o příjmení Abaj, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaj je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaj.

Příjmení Abaj ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaj, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaj určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaj

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaj, abychom získali přesné informace o všech Abaj, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaj, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaj. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaj naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaj na světě

 1. Guatemala (3784)
 2. Irák (89)
 3. Rusko (21)
 4. Jemen (13)
 5. Írán (8)
 6. Indie (4)
 7. Kosovo (4)
 8. Nigérie (3)
 9. Bělorusko (1)
 10. Belize (1)
 11. Kamerun (1)
 12. Kazachstán (1)
 13. Maroko (1)
 14. Malajsie (1)
 15. Pákistán (1)
 16. Palestinské území (1)
 17. Katar (1)
 18. Spojené státy (1)
 19. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaj na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaj. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaj častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaj neobvyklé nebo neexistující příjmení.