Příjmení Aava

Chcete-li vědět více o příjmení Aava, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aava je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aava.

Příjmení Aava ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aava, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aava určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aava

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aavaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aava, abychom získali přesné informace o všech Aava, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aava, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aava. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aava naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aava na světě

 1. Estonsko (276)
 2. Švédsko (40)
 3. Finsko (36)
 4. Indie (34)
 5. Rusko (8)
 6. Spojené státy (2)
 7. Brazílie (2)
 8. Thajsko (2)
 9. Turecko (1)
 10. Uganda (1)
 11. Ázerbájdžán (1)
 12. Bangladéš (1)
 13. Kanada (1)
 14. Kolumbie (1)
 15. Německo (1)
 16. Španělsko (1)
 17. Francie (1)
 18. Izrael (1)
 19. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aava na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aava. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aava častějším příjmením a ve kterých zemích je Aava neobvyklé nebo neexistující příjmení.