Příjmení Aava

Chcete-li vědět více o příjmení Aava, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aava je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aava.

Příjmení Aava ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aava, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aava určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aava

Zobrazit mapu příjmení Aava

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aavaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aava, abychom získali přesné informace o všech Aava, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aava, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aava. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aava naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aava na světě

 1. Estonsko Estonsko (276)
 2. Švédsko Švédsko (40)
 3. Finsko Finsko (36)
 4. Indie Indie (34)
 5. Rusko Rusko (8)
 6. Brazílie Brazílie (2)
 7. Thajsko Thajsko (2)
 8. Spojené státy Spojené státy (2)
 9. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 10. Bangladéš Bangladéš (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Kolumbie Kolumbie (1)
 13. Německo Německo (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Izrael Izrael (1)
 17. Turecko Turecko (1)
 18. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aava na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aava. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aava častějším příjmením a ve kterých zemích je Aava neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aava. To je způsobeno tím, že příjmení Aava často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aava mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aava, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aava prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aava, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aava nebo některé z příjmení podobných Aava vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aava jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aava s společným kořenem.

 1. Ava
 2. Aaba
 3. Aav
 4. Aab
 5. Aaby
 6. Aba
 7. Abaya
 8. Abba
 9. Abea
 10. Abia
 11. Aboa
 12. Afia
 13. Afoa
 14. Apa
 15. Apia
 16. Auba
 17. Auvi
 18. Av
 19. Ave
 20. Avi
 21. Avia
 22. Avy
 23. Ayaba
 24. Aaaba
 25. Aabe
 26. Aabb
 27. Ahba
 28. Aaf
 29. Afya
 30. Apua
 31. Appa
 32. Ayfa
 33. Avu
 34. Aiba
 35. Aabi
 36. Aap
 37. Ayeva
 38. Aoba
 39. Apawa
 40. Aifa