Příjmení Aap

Chcete-li vědět více o příjmení Aap, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aap je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aap.

Příjmení Aap ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aap, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aap určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aap

Zobrazit mapu příjmení Aap

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aapů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aap, abychom získali přesné informace o všech Aap, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aap, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aap. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aap naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aap na světě

 1. Argentina Argentina (109)
 2. Indonésie Indonésie (106)
 3. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (40)
 4. Indie Indie (11)
 5. Thajsko Thajsko (6)
 6. Německo Německo (4)
 7. Pákistán Pákistán (3)
 8. Nigérie Nigérie (1)
 9. Spojené státy Spojené státy (1)
 10. Belgie Belgie (1)
 11. Brazílie Brazílie (1)
 12. Mosambik Mosambik (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aap na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aap. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aap častějším příjmením a ve kterých zemích je Aap neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aap. To je způsobeno tím, že příjmení Aap často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aap, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aap.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aap mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aap, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Aap nebo některé z příjmení podobných Aap vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aap jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aap s společným kořenem.

 1. Aab
 2. App
 3. Ap
 4. Aav
 5. Aaf
 6. Afp
 7. Aaby
 8. Ab
 9. Aba
 10. Abao
 11. Abay
 12. Abb
 13. Abe
 14. Abi
 15. Abo
 16. Abu
 17. Aby
 18. Afu
 19. Apa
 20. Apo
 21. Aupi
 22. Av
 23. Ave
 24. Avi
 25. Avy
 26. Ayape
 27. Aype
 28. Ava
 29. Auf
 30. Af
 31. Ape
 32. Aabe
 33. Aaba
 34. Aabb
 35. Aava
 36. Apu
 37. Abah
 38. Api
 39. Ahab
 40. Appa