Příjmení Aabe

Chcete-li vědět více o příjmení Aabe, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabe je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabe.

Příjmení Aabe ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabe, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabe určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabe

Zobrazit mapu příjmení Aabe

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabe, abychom získali přesné informace o všech Aabe, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabe, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabe. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabe naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabe na světě

 1. Nigérie Nigérie (58)
 2. Mauretánie Mauretánie (51)
 3. Írán Írán (17)
 4. Indonésie Indonésie (12)
 5. Filipíny Filipíny (8)
 6. Indie Indie (4)
 7. Německo Německo (2)
 8. Anglie Anglie (1)
 9. Norsko Norsko (1)
 10. Uganda Uganda (1)
 11. Spojené státy Spojené státy (1)
 12. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabe na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabe. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabe častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabe neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aabe začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aabe nebo některé z příjmení podobných Aabe vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aabe jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aabe s společným kořenem.

 1. Aab
 2. Aaby
 3. Abbe
 4. Abe
 5. Aube
 6. Aaba
 7. Aabb
 8. Aabi
 9. Aabou
 10. Ab
 11. Aba
 12. Abaye
 13. Abb
 14. Abba
 15. Abbey
 16. Abbo
 17. Abby
 18. Abea
 19. Abee
 20. Abeo
 21. Abeu
 22. Abew
 23. Abey
 24. Abi
 25. Abo
 26. Abu
 27. Aby
 28. Abye
 29. Aebi
 30. Aeby
 31. Auba
 32. Aubi
 33. Aubo
 34. Auby
 35. Ave
 36. Avie
 37. Ayape
 38. Aype
 39. Ayube
 40. Ayaba