Příjmení Abayo

Chcete-li vědět více o příjmení Abayo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abayo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abayo.

Příjmení Abayo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abayo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abayo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abayo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abayoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abayo, abychom získali přesné informace o všech Abayo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abayo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abayo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abayo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abayo na světě

 1. Keňa (1560)
 2. Uganda (1003)
 3. Nigérie (736)
 4. Tanzanie (326)
 5. Bolívie (120)
 6. Demokratická republika Kongo (116)
 7. Kamerun (90)
 8. Filipíny (56)
 9. Benin (35)
 10. Niger (21)
 11. Rwanda (16)
 12. Izrael (12)
 13. Argentina (8)
 14. Papua-Nová Guinea (8)
 15. Indonésie (4)
 16. Spojené státy (3)
 17. Pobřeží slonoviny (2)
 18. Anglie (2)
 19. Angola (1)
 20. Belgie (1)
 21. Švýcarsko (1)
 22. Malawi (1)
 23. Mosambik (1)
 24. Nizozemsko (1)
 25. Pákistán (1)
 26. Polsko (1)
 27. Švédsko (1)
 28. Jihoafrická republika (1)
 29. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abayo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abayo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abayo častějším příjmením a ve kterých zemích je Abayo neobvyklé nebo neexistující příjmení.