Příjmení Abaho

Chcete-li vědět více o příjmení Abaho, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaho je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaho.

Příjmení Abaho ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaho, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaho určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaho

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abahoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaho, abychom získali přesné informace o všech Abaho, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaho, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaho. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaho naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaho na světě

 1. Uganda (8395)
 2. Nigérie (38)
 3. Demokratická republika Kongo (27)
 4. Filipíny (19)
 5. Rwanda (4)
 6. Botswana (1)
 7. Konžská republika (1)
 8. Niger (1)
 9. Tanzanie (1)
 10. Jihoafrická republika (1)
 11. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaho na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaho. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaho častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaho neobvyklé nebo neexistující příjmení.