Příjmení Aaby

Chcete-li vědět více o příjmení Aaby, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaby je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaby.

Příjmení Aaby ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaby, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaby určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaby

Zobrazit mapu příjmení Aaby

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaby, abychom získali přesné informace o všech Aaby, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaby, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaby. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaby naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaby na světě

 1. Dánsko Dánsko (409)
 2. Spojené státy Spojené státy (351)
 3. Norsko Norsko (296)
 4. Palestinské území Palestinské území (54)
 5. Chile Chile (38)
 6. Švédsko Švédsko (10)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (9)
 8. Argentina Argentina (9)
 9. Francie Francie (9)
 10. Indie Indie (5)
 11. Anglie Anglie (3)
 12. Austrálie Austrálie (1)
 13. Kanada Kanada (1)
 14. Čína Čína (1)
 15. Irák Irák (1)
 16. Mauretánie Mauretánie (1)
 17. Senegal Senegal (1)
 18. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaby na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaby. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaby častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaby neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aaby, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aaby.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aaby prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aaby, jak můžeme zjistit.

 1. Aab
 2. Abby
 3. Aby
 4. Aeby
 5. Auby
 6. Aabe
 7. Aaba
 8. Aabb
 9. Aabi
 10. Aabou
 11. Ab
 12. Aba
 13. Abay
 14. Abb
 15. Abba
 16. Abbe
 17. Abbey
 18. Abbo
 19. Abe
 20. Abey
 21. Abi
 22. Abo
 23. Aboy
 24. Abu
 25. Abuy
 26. Abye
 27. Aebi
 28. Auba
 29. Aube
 30. Aubi
 31. Aubo
 32. Avey
 33. Avy
 34. Ayaba
 35. Aaaba
 36. Ahba
 37. Aava
 38. Aav
 39. Aaf
 40. Ahab