Příjmení Abbih

Chcete-li vědět více o příjmení Abbih, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbih je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbih.

Příjmení Abbih ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbih, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbih určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbih

Zobrazit mapu příjmení Abbih

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbihů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbih, abychom získali přesné informace o všech Abbih, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbih, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbih. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbih naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbih na světě

 1. Maroko Maroko (170)
 2. Filipíny Filipíny (31)
 3. Španělsko Španělsko (13)
 4. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbih na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbih. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbih častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbih neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbih začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbih. To je způsobeno tím, že příjmení Abbih často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbih, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbih.

 1. Abiih
 2. Abbia
 3. Abbie
 4. Abb
 5. Abba
 6. Abbe
 7. Abbey
 8. Abbo
 9. Abbou
 10. Abby
 11. Abi
 12. Abia
 13. Abio
 14. Aebi
 15. Aubi
 16. Aubia
 17. Abah
 18. Aboh
 19. Abuh
 20. Abbà
 21. Aybi
 22. Aabi
 23. Abihi
 24. Abweh
 25. Abbay
 26. Aab
 27. Aabou
 28. Aaby
 29. Ab
 30. Aba
 31. Abao
 32. Abawi
 33. Abay
 34. Abaya
 35. Abaye
 36. Abayo
 37. Abbioui
 38. Abe
 39. Abea
 40. Abee