Příjmení Abbà

Chcete-li vědět více o příjmení Abbà, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbà je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbà.

Příjmení Abbà ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbà, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbà určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbà

Zobrazit mapu příjmení Abbà

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbàů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbà, abychom získali přesné informace o všech Abbà, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbà, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbà. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbà naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbà na světě

 1. Itálie Itálie (124)
 2. Argentina Argentina (1)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 4. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbà na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbà. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbà častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbà neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abbà. To je způsobeno tím, že příjmení Abbà často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbà, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbà.

 1. Abb
 2. Abba
 3. Abbe
 4. Abbey
 5. Abbih
 6. Abbo
 7. Abbou
 8. Abby
 9. Aubé
 10. Abbia
 11. Abé
 12. Abbay
 13. Abbie
 14. Aab
 15. Aabou
 16. Aaby
 17. Ab
 18. Aba
 19. Abao
 20. Abawi
 21. Abay
 22. Abaya
 23. Abaye
 24. Abayo
 25. Abe
 26. Abea
 27. Abee
 28. Abeo
 29. Abeu
 30. Abew
 31. Abey
 32. Abeya
 33. Abi
 34. Abia
 35. Abio
 36. Abo
 37. Aboa
 38. Abou
 39. Aboy
 40. Abu