Příjmení Abbia

Chcete-li vědět více o příjmení Abbia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbia.

Příjmení Abbia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbia

Zobrazit mapu příjmení Abbia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbiaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbia, abychom získali přesné informace o všech Abbia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbia na světě

 1. Itálie Itálie (34)
 2. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (8)
 3. Alžírsko Alžírsko (5)
 4. Nigérie Nigérie (5)
 5. Kamerun Kamerun (4)
 6. Spojené státy Spojené státy (2)
 7. Konžská republika Konžská republika (1)
 8. Ghana Ghana (1)
 9. Libérie Libérie (1)
 10. Niger Niger (1)
 11. Súdán Súdán (1)
 12. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbia častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbia začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbia mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbia, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbia prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbia, jak můžeme zjistit.

 1. Abba
 2. Abbih
 3. Abia
 4. Aubia
 5. Abbie
 6. Aba
 7. Abaya
 8. Abb
 9. Abbe
 10. Abbey
 11. Abbo
 12. Abbou
 13. Abby
 14. Abea
 15. Abeya
 16. Abi
 17. Abio
 18. Aboa
 19. Aebi
 20. Afia
 21. Apia
 22. Auba
 23. Aubi
 24. Avia
 25. Aaba
 26. Ahba
 27. Aboua
 28. Abiya
 29. Appia
 30. Aboya
 31. Aiba
 32. Abbà
 33. Abiih
 34. Aybi
 35. Aabi
 36. Aoba
 37. Abbay
 38. Aab
 39. Aabou
 40. Aaby