Příjmení Aaba

Chcete-li vědět více o příjmení Aaba, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaba je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaba.

Příjmení Aaba ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaba, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaba určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaba

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaba, abychom získali přesné informace o všech Aaba, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaba, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaba. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaba naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaba na světě

 1. Filipíny (1363)
 2. Maroko (443)
 3. Indie (63)
 4. Pákistán (39)
 5. Mauretánie (33)
 6. Nigérie (26)
 7. Uganda (11)
 8. Egypt (4)
 9. Spojené státy (4)
 10. Kamerun (2)
 11. Španělsko (1)
 12. Francie (1)
 13. Ghana (1)
 14. Guatemala (1)
 15. Indonésie (1)
 16. Niger (1)
 17. Papua-Nová Guinea (1)
 18. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaba na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaba. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaba častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaba neobvyklé nebo neexistující příjmení.