Příjmení Aaba

Chcete-li vědět více o příjmení Aaba, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaba je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaba.

Příjmení Aaba ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaba, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaba určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaba

Zobrazit mapu příjmení Aaba

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaba, abychom získali přesné informace o všech Aaba, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaba, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaba. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaba naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaba na světě

 1. Filipíny Filipíny (1363)
 2. Maroko Maroko (443)
 3. Indie Indie (63)
 4. Pákistán Pákistán (39)
 5. Mauretánie Mauretánie (33)
 6. Nigérie Nigérie (26)
 7. Uganda Uganda (11)
 8. Egypt Egypt (4)
 9. Spojené státy Spojené státy (4)
 10. Kamerun Kamerun (2)
 11. Španělsko Španělsko (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Ghana Ghana (1)
 14. Guatemala Guatemala (1)
 15. Indonésie Indonésie (1)
 16. Niger Niger (1)
 17. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaba na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaba. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaba častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaba neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aaba, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aaba.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aaba prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aaba, jak můžeme zjistit.

 1. Aab
 2. Aaby
 3. Aba
 4. Abba
 5. Auba
 6. Ayaba
 7. Aaaba
 8. Aabe
 9. Aabb
 10. Ahba
 11. Aava
 12. Aiba
 13. Aabi
 14. Aoba
 15. Aabou
 16. Ab
 17. Abao
 18. Abay
 19. Abaya
 20. Abb
 21. Abbe
 22. Abbo
 23. Abby
 24. Abe
 25. Abea
 26. Abi
 27. Abia
 28. Abo
 29. Aboa
 30. Abu
 31. Aby
 32. Aebi
 33. Aeby
 34. Afia
 35. Afoa
 36. Apa
 37. Apia
 38. Aube
 39. Aubi
 40. Aubia