Příjmení Aaf

Chcete-li vědět více o příjmení Aaf, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaf je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaf.

Příjmení Aaf ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaf, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaf určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaf

Zobrazit mapu příjmení Aaf

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aafů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaf, abychom získali přesné informace o všech Aaf, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaf, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaf. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaf naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaf na světě

 1. Lotyšsko Lotyšsko (26)
 2. Irák Irák (21)
 3. Pákistán Pákistán (21)
 4. Indonésie Indonésie (17)
 5. Spojené státy Spojené státy (16)
 6. Írán Írán (11)
 7. Jemen Jemen (9)
 8. Thajsko Thajsko (8)
 9. Rusko Rusko (7)
 10. Indie Indie (3)
 11. Afghánistán Afghánistán (2)
 12. Brazílie Brazílie (2)
 13. Rakousko Rakousko (1)
 14. Bangladéš Bangladéš (1)
 15. Kanada Kanada (1)
 16. Francie Francie (1)
 17. Honduras Honduras (1)
 18. Izrael Izrael (1)
 19. Itálie Itálie (1)
 20. Kazachstán Kazachstán (1)
 21. Malajsie Malajsie (1)
 22. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 23. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaf na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaf. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaf častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaf neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aaf začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aaf. To je způsobeno tím, že příjmení Aaf často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aaf mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aaf, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aaf prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aaf, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aaf nebo některé z příjmení podobných Aaf vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aaf jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aaf s společným kořenem.

 1. Aab
 2. Auf
 3. Af
 4. Aav
 5. Aap
 6. Aaby
 7. Ab
 8. Aba
 9. Abao
 10. Abay
 11. Abb
 12. Abe
 13. Abi
 14. Abo
 15. Abu
 16. Aby
 17. Affo
 18. Afu
 19. Apa
 20. Apo
 21. App
 22. Av
 23. Ave
 24. Avi
 25. Avy
 26. Ava
 27. Ape
 28. Ap
 29. Aabe
 30. Aaba
 31. Aabb
 32. Aava
 33. Aouf
 34. Apu
 35. Abah
 36. Affi
 37. Api
 38. Ahab
 39. Awfi
 40. Ayfa