Příjmení Colsa

Chcete-li vědět více o příjmení Colsa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colsa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colsa.

Příjmení Colsa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colsa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colsa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colsa

Zobrazit mapu příjmení Colsa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colsaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colsa, abychom získali přesné informace o všech Colsa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colsa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colsa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colsa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colsa na světě

 1. Španělsko Španělsko (240)
 2. Mexiko Mexiko (142)
 3. Spojené státy Spojené státy (37)
 4. Argentina Argentina (1)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 7. Kolumbie Kolumbie (1)
 8. Kuba Kuba (1)
 9. Francie Francie (1)
 10. Itálie Itálie (1)
 11. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colsa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colsa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colsa častějším příjmením a ve kterých zemích je Colsa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colsa začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colsa. To je způsobeno tím, že příjmení Colsa často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colsa, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colsa.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colsa mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colsa, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colsa nebo některé z příjmení podobných Colsa vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colsa jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colsa s společným kořenem.

 1. Calsa
 2. Celsa
 3. Colosa
 4. Cols
 5. Colse
 6. Colso
 7. Colca
 8. Calka
 9. Calosa
 10. Cals
 11. Calso
 12. Calza
 13. Cels
 14. Celsi
 15. Celso
 16. Celusa
 17. Ciolca
 18. Closa
 19. Clusa
 20. Coels
 21. Colak
 22. Colas
 23. Colcha
 24. Coles
 25. Coless
 26. Colias
 27. Colic
 28. Colis
 29. Collas
 30. Colls
 31. Colos
 32. Colosi
 33. Colosia
 34. Colsch
 35. Cools
 36. Coleasa
 37. Coloso
 38. Colco
 39. Colzi
 40. Celka