Příjmení Colosa

Chcete-li vědět více o příjmení Colosa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colosa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colosa.

Příjmení Colosa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colosa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colosa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colosa

Zobrazit mapu příjmení Colosa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colosaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colosa, abychom získali přesné informace o všech Colosa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colosa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colosa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colosa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colosa na světě

 1. Filipíny Filipíny (202)
 2. Spojené státy Spojené státy (75)
 3. Itálie Itálie (63)
 4. Brazílie Brazílie (11)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 6. Kolumbie Kolumbie (1)
 7. Indonésie Indonésie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colosa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colosa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colosa častějším příjmením a ve kterých zemích je Colosa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colosa. To je způsobeno tím, že příjmení Colosa často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colosa, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colosa.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colosa prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colosa, jak můžeme zjistit.

 1. Calosa
 2. Closa
 3. Colos
 4. Colosi
 5. Colosia
 6. Colsa
 7. Coloso
 8. Caloca
 9. Calos
 10. Calsa
 11. Celoca
 12. Celsa
 13. Celusa
 14. Cioloca
 15. Clos
 16. Closca
 17. Close
 18. Closs
 19. Clusa
 20. Colas
 21. Colcha
 22. Coles
 23. Coless
 24. Colis
 25. Colloca
 26. Colls
 27. Coloci
 28. Coloji
 29. Colosky
 30. Cols
 31. Colse
 32. Colso
 33. Coleasa
 34. Colosso
 35. Colca
 36. Colossi
 37. Culos
 38. Coloch
 39. Colosio
 40. Colosía