Příjmení Colcha

Chcete-li vědět více o příjmení Colcha, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colcha je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colcha.

Příjmení Colcha ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colcha, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colcha určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colcha

Zobrazit mapu příjmení Colcha

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colchaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colcha, abychom získali přesné informace o všech Colcha, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colcha, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colcha. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colcha naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colcha na světě

 1. Ekvádor Ekvádor (3590)
 2. Španělsko Španělsko (95)
 3. Kolumbie Kolumbie (11)
 4. Spojené státy Spojené státy (9)
 5. Bolívie Bolívie (2)
 6. Chile Chile (1)
 7. Mexiko Mexiko (1)
 8. Rusko Rusko (1)
 9. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colcha na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colcha. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colcha častějším příjmením a ve kterých zemích je Colcha neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colcha mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colcha, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colcha nebo některé z příjmení podobných Colcha vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colcha jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colcha s společným kořenem.

 1. Colecha
 2. Colicha
 3. Colca
 4. Calcea
 5. Calch
 6. Calchi
 7. Ciolca
 8. Colich
 9. Colocho
 10. Colosa
 11. Colsa
 12. Colsch
 13. Colucho
 14. Culcea
 15. Coliche
 16. Coloch
 17. Colco
 18. Coluchi
 19. Cholch
 20. Culca
 21. Coluche
 22. Calaza
 23. Calci
 24. Calciu
 25. Calcy
 26. Caleca
 27. Caleja
 28. Calica
 29. Calich
 30. Calicho
 31. Calka
 32. Caloca
 33. Calosa
 34. Calsa
 35. Calucho
 36. Caluza
 37. Calza
 38. Celoca
 39. Celsa
 40. Celusa